אודות

עו"ד אייל בסרגליק – עורך דין לענייני צבא

עו"ד אייל בסרגליק הוא מומחה בתחום המשפט הצבאי, עם שנים של ניסיון בייצוג חיילים ואנשי כוחות הביטחון. אנו כאן כדי להעניק לכם ייעוץ משפטי מקצועי וללוות אתכם בכל שלב. בין אם אתם זקוקים לסיוע בענייני משפט צבאי, פיקוד ומנהיגות, או כל נושא משפטי הקשור לצבא, אנחנו כאן בשבילכם.

עו"ד אייל בסרגליק | מומחה לפלילים ולצווארון לבן | אייל בסרגליק | עו"ד אייל בסרגליק

אודות עו"ד אייל בסרגליק

עו"ד אייל בסרגליק – סיפורו של עורך דין צבאי

עו"ד אייל בסרגליק הוא בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, עם התמחות בתחום המשפט הצבאי והפלילי. כבר מתחילת דרכו המקצועית, אייל הוכיח את עצמו כאחד מעורכי הדין המובילים בישראל, בזכות יכולתו להתמודד עם תיקים מורכבים ולספק פתרונות משפטיים יצירתיים ויעילים.

השכלה ותפקידים

אייל הוא בוגר תואר שני במשפטים (LL.M) ותואר שני במינהל עסקים (M.B.A) בהתמחות מימון ושוק ההון, ותואר ראשון במשפטים (LL.B) אותו סיים בהצטיינות יתרה. בנוסף, הוא מרצה ומתרגל מבוקש בקורסים פליליים, יו"ר הפורום הפלילי הארצי בלשכת עורכי הדין והמשנה (לשעבר) של יו"ר מחוז תל אביב. כמו כן, הוא סגן ראשי הפורום הפלילי הארצי של לשכת עורכי הדין ויו"ר 'עמותת אפשרות' – עמותה לחלוקת מזון לנזקקים.

תחילת דרכו והפריצה המטאורית

עו"ד אייל בסרגליק נחשב למטאור בתחום הפלילי והצבאי. בתחילת דרכו, כאשר עבד במשרדים מובילים, הוא סומן ככוכב עולה. מאז, הוא זכה להערכה רבה במדד BDI בתחום עבירות צווארון לבן ומיסוי פלילי, ונבחר כאחד מעורכי הדין המבטיחים על ידי מגזין 'גלובס'. בשנת 2020, הוא נבחר לאחד מ-20 עורכי הדין הבולטים בישראל מתחת לגיל 50.

תחומי הטיפול

ייצוג בבית הדין הצבאי

עו"ד אייל בסרגליק מתמחה בייצוג חיילים בפני בתי הדין הצבאיים. עם ניסיון רב בניהול תיקים פליליים צבאיים, אייל מספק ללקוחותיו ייצוג מקצועי ויעיל בכל שלבי המשפט, מהחקירה הראשונית ועד לסיום ההליך המשפטי.

ייעוץ משפטי בחקירות צבאיות

החקירה הצבאית יכולה להיות תהליך מלחיץ ומורכב. אייל מספק ייעוץ משפטי לחיילים הנחקרים במגוון נושאים, כולל חקירות מצ"ח (משטרה צבאית חוקרת). הליווי המשפטי המקצועי של אייל מבטיח זכויות מוגנות ותמיכה בכל שלב של החקירה.

הגנה על חיילים בעבירות פליליות

עו"ד אייל בסרגליק מעניק הגנה משפטית לחיילים המואשמים בעבירות פליליות, כולל עבירות סמים, תקיפה, גניבה ועוד. עם ידע מקיף בחוקי הצבא והפלילים, אייל מייצג את לקוחותיו בנחישות ובמקצועיות.

ייצוג מול ועדות רפואיות

פציעות ושירות צבאי יכולים להוביל למצבים רפואיים מורכבים. אייל מלווה חיילים בתהליכי הערכה מול ועדות רפואיות צבאיות, כולל הכנה להופעה בפני הוועדה וערעור על החלטותיה.

ליווי במקרים של חוסר התאמה לשירות

חיילים המתקשים להסתגל לשירות הצבאי יכולים להיעזר בעו"ד אייל בסרגליק לצורך טיפול בענייני חוסר התאמה לשירות. אייל מייעץ ומייצג חיילים בתהליכים המובילים לשחרור מוקדם מהשירות או לשינויים בתנאי השירות.

עקרונות ברזל

אייל בסרגליק מאמין שאין כל פחד מתיק מורכב. "אני הולך לנהל תיק בתקווה לנצח אותו. בכל תיק יש אחריות עצומה ולנגד עיני תמיד עומדת העובדה שגורלות של בני אדם בידיים שלי." אייל מדגיש כי הוא לא מוכן לייצג אדם שהוא פועל בניגוד למצפונו או שאין באפשרותו לעזור לו.

שליחות ועבודת קודש

הבחירה להפוך לעורך דין הייתה לא טבעית בסביבה שבה גדל. אביו ושני אחיו הם מהנדסי חשמל ואייל הוא היחיד מבני משפחתו שפנה לתחום המשפטי. תחום המשפט הצבאי והפלילי היה בעיניו מאז ומתמיד מרתק ולאורך השנים המשיכה הטבעית הזו רק הלכה והתעצמה.

אתגרים מקצועיים

האתגר הגדול ביותר בעיניו של עו"ד בסרגליק הוא להביא לזיכויו של הלקוח, במיוחד כאשר המדינה רואה בו חשוד לכאורה במעשים הקשים ביותר. אייל מדגיש כי אין קיצורי דרך והוא מלווה את הלקוח באופן צמוד ואישי בכל התהליך.

זמינות 24/7

"ימים שלמים אני במשרד עד אמצע הלילה וזמין 24/7. המקצוע שבו בחרתי עוסק בדיני נפשות ובשליחות של ממש. עבורי, כל המציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם ומלואו."